درباره آبین

 

معرفی:

شرکت تأمین و تصفیه آبین با شماره ثبت 538922 در سال 1397 به صورت سهامی خاص تأسیس گردید و فعالیت خود را برای ارائه خدمات در پروژه های عمرانی و زیست­محیطی در زمینه آب و فاضلاب با پشتوانه­ای از دانش و تجربه و به كارگیری نیروهای متخصص، کارآمد و کارآزموده، همچنین با ارتباطات علمی، تجاری و تخصصی با کشورهای پیشرو در این صنعت آغاز نموده است.

فعالیت:

محور اصلی فعالیت شرکت عبارتست از طراحی، مشاوره، محاسبه، نظارت فنی، تأمین مصالح و تجهیزات، احداث و بهره برداری کلیه پروژه های عمرانی اعم از تصفیه خانه آب و فاضلاب، آب شیرین کن و خطوط انتقال و سایر تأسیسات آب و فاضلاب.

شرکت تأمین و تصفیه آبین قابلیت انجام پروژه ها با انواع روش های قراردادی از جمله (E, P, C, EPC, EPCF, BOT, BOO, ROT , Buy Back و ( … را دارا می باشد.

چشم‌انداز:

شرکت تأمین و تصفیه آبین با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی در زمینه تأمین و تصفیه آب و فاضلاب با بالاترین استاندارهای کیفی در جهت ارتقاء سطح پروژه های عمرانی و پیشرفت اقتصادی کشور و به طبع آن ارتقاء سطح کیفیت زندگی در کشور عزیزمان ایران، فعالیت خود را آغاز نموده و امید دارد در آینده­ای نزدیک به این مهم دست یابد.

حوزه فعالیت:

1- طراحی، ساخت کلیه تجهیزات نمک¬زدایی مانند اسمز¬معکوس و واحدهای پیش تصفیه اولترافیلتراسیون، نانو فیلتراسیون و میکرو فیلتراسیون.
2- طراحی و ساخت پکیج های تصفیه پیشرفته آب شرب (حذف فلزات سنگین، حذف بو و ترکیبات آلی) و پکیج تصفیه فاضلاب
3- بازیافت پساب و استفاده مجدد
4- در سیستم های صنعتی
5- بازسازی و ارتقا تصفیه خانه -های آب و فاضلاب
6- بهره برداری و نگهداری تصفیه خانه های آب شرب و صنعتی و تصفیه خانه های فاضلاب بهداشتی و صنعتی.
7- بهره برداری و نگهداری تأسیسات خطوط انتقال ، شبکه-های توزیع، ایستگاه¬های پمپاژ آب و فاضلاب
8- طراحی و اجرای سامانه های پایش، راهبری و کنترل تأسیسات آب و فاضلاب (اسکادا) و طراحی و اسقرار پروژه های نشت یابی و کاهش هدررفت آب
9- طراحی و ساخت پکیج های تصفیه آب برای برج ها و ساختمان ها